İçeriğe git

Warwick - DAÜ Programları

Warwick Üniversitesi Warwick Üretim Grubunun (WMG) Mühendislik İşletme Yönetimi ile Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi yüksek lisans (MSc) programları, 2011 yılından bu yana Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsünde sunulmaktadır. WMG gerçek sanayi tecrübesi ile dünya standartlarında eğitim olanağı sağlamaktadır.

The Guardian 2018 üniversiteler sıralamasına göre Warwick Üniversitesi İngiltere`de 8, Dünya sıralamasında ise 57. sırada yer almaktadır (QS World Rankings 2018). Bu programlar adaylara dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde yüksek lisans derecesi elde etme imkanı sunmaktadır.

Bu prestijli yüksek lisans (MSc) dereceleri Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsünde Warwick Universitesinden gelen deneyimli öğretim elemanları tarafından verilen derslerle 1 akademik yılda tamamlanabilmektedir. Ayrıca öğrencilere 2 dersi İngiltere`de Warwick Üniversitesi`nde veya Singapur, Malezya, Tayland, Çin’de alabilme seçeneği de sunulmaktadır.

Programa katılan öğrenciler mühendislik, işletme, turizm, mimarlık ve bilgi teknolojileri gibi birçok farklı alanlardan gelmektedir. Öğrenciler dünyanın en iyi 100 üniversitesinden birinden yüksek lisans diploması almanın yanısıra, iş yaşamında üst düzey yöneticilerden beklenilen pratik bilgi ve becerileri edinme motivasyonu ile eğitimlerine devam etmektedirler.

Bu fırsat hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve Mart 2018 alımları için başvuruda bulunmak istiyorsanız Doğu Akdeniz Üniversitesi kampüsündeki WMG-DAÜ Ofisini veya warwick.emu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Tel: +90 392 630 1569
E-posta: warwick.emu@emu.edu.tr
Web: http://warwick.emu.edu.tr
Adres: University of Warwick WMG Ofisi BE252, İşletme ve Ekonomi Fakültesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi