İçeriğe git

Mezunlar E-Posta

Değerli Mezunumuz,

Doğu Akdeniz Üniversitesi, yeni yaşamınıza güle güle derken, sizlerle hiçbir zaman irtibatımızı kaybetmemek adına ve ömür boyu kullanabileceğiniz alumni.emu.edu.tr alan adı ile email adresi veriyor.

Bu email adresiniz GMAIL tarafından barındırılmakta ve dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla erişebileceğiniz, diğer email adreslerinizi de bu hesaba yönlendirme şansına sahip olduğunuz email hesabıdır.

Size atanmış olan bu email adresiniz " ilkisim.soyisim@alumni.emu.edu.tr " şeklindedir.

Emailinize erişmek için kullanacağınız adres: http://mail.google.com/a/alumni.emu.edu.tr

Kullanıcı adınız: adiniz.soyadiniz

Şifreniz: studentportal şifreniz

Not: E-Posta hesabınıza ilk girişten sonra şifrenizi lütfen değiştiriniz.

  • Student Portal şifreniz eğer 6 karakterden az ise, şifrenizi 2 kere yazınız, örneğin portal şifreniz 1234 idiyse, 12341234
  • Student Portal şifrenizde eğer türkçe karakter varsa o karakterin yerine, en yakın karakter olan İngilizce karakteri kullanınız, örneğin FrŞtklmö ise, FrStklmo
  • Eğer tüm isminiz 3 veya daha fazla kelimeden oluşuyorsa, email adresiniz birinci kelime ile Sonuncu kelimelerden oluşturulmuştur. Örneğin tam isminiz Ayşe Nur Ahmet Yahya is email adresiniz ayse.yahya@alumni.emu.edu.tr şeklinde açılmıştır.

Kullanıcı adınızda herhangi bir değişiklik istiyorsanız veya email adresinize erişmekte herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız, Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgi İşlem Merkezine veya MİKA (Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi) 'ya başvurmaktan çekinmeyiniz.