İçeriğe git

Öğrenci Hizmetleri Ofisi

Öğrenci Hizmetleri Ofisi, öğrencilerimizin akademik yıl içerisinde karşılaştıkları her türlü sorunu, etkin personeli ile çözmeyi amaçlamaktadır. Ofisimiz bununla birlikte öğrencilerimize:

  • Muhaceret İşlemleri,
  • Kampüs Dışı Barınma,
  • Öğrenci Kimlik Kartı,
  • KKTC Sağlık Sigortası,
  • Kriz Masası,
  • Diploma Onayı,
  • Çağrı Merkezi,
  • Para Yatırma gibi hizmetleri sunmaktadır.

Öğrenci Hizmetleri Ofisi, işlevi genişletilerek daha verimli ve tüm öğrencilerin sıkça yararlanabilecekleri bir merkez haline getirilmiştir. Öğrenci Hizmetleri Ofisi'ne gelerek ya da yine Öğrenci Hizmetleri Ofisi bünyesine eklediğimiz çağrı merkezini arayarak aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.

Çağrı Merkezi (+90 392 630 11 11) öğrencilerimize ve aynı zamanda öğrenci velilerimize de hizmet vermektedir. Öğrenci velilerimiz, Öğrencileri hakkında en doğru ve doyurucu bilgiye çağrı merkezi aracılığı ile ulaşabilmektedir.

Öğrenci Hizmetleri Ofisi olarak, muhaceret işlemlerinin okulumuz bünyesinde oluşturduğumuz muhaceret işlem yeri ile öğrencilerimize 5 dakika gibi kısa bir sürede muhaceret izni vermekteyiz. Böylelikle öğrencilerimizin maddi kayba uğramadan ve zaman kaybetmeden muhaceret işlemlerini tamamlamaları sağlanmıştır.

Uygulanmakta olan sağlık sigortası ile tüm öğrencilerimizin sağlık sorunları sigorta kapsamına alınmıştır. Ofisimiz, öğrencilerimizin sağlık konusuda yaşayabileceği her türlü soruna acil çözümler üretip, öğrencilerimizin madur olmalarını önlemiştir.

Öğrencilerimiz, geçtiğimiz yıldan itibaren yeni öğrenci kimliklerini kullanmaya başlamışlardır. Öğrencilerimizin sağlık sigortası kapsamında olduklarını belgeleyen yeni formatı ve çip özelliği ile öğrencilerimizin beğenisini kısa sürede kazanmıştır. Öğrenci Kimlik kartlarındaki çip özeliği ile dijital ders yoklamaları ve istendiği taktirde okul içerisinde kullanılmak üzere, kimlik kartlarına para da yükleyebileceklerdir.

Öğrenci Hizmetleri Ofisi bünyesinde yer alan kampüs dışı barınma ile öğrencilerimizin barınma ile ilgili ihtiyac duydukları hizmeteleri ve yine barınma ile ilgili yaşamış oldukları her türlü soruna çözümler üretmektedir.

Dileyen öğrencilerimiz için mezuniyet sonrasında diploma onay işlemleri Öğrenci Hizmetleri Ofisi tarafından yürütülebilmektedir.

Çalışma Saatleri: 08:00 - 17:00

İletişim

Adres:
Öğrenci Hizmetleri Ofisi,

Doğu Akdeniz Üniversitesi
Gazimağusa, 99628, Kuzey Kıbrıs
Mersin 10, Turkey