İçeriğe git

Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi DAÜ'ye Teşekkür Plaketi Takdim Etti

Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi DAÜ'ye Teşekkür Plaketi Takdim Etti

Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi Doğu Akdeniz Üniversitesi’ne (DAÜ) teşekkür plaketi takdim etti. 4 Haziran 2015 tarihinde, DAÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Necdet Osam’ı makamında ziyaret eden Merkez Müdürü Emirali Evcimen, DAÜ’ye Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’ne yapmış olduğu değerli katkılardan dolayı teşekkürlerini ileterek plaket takdiminde bulundu.

Ziyaret sırasında Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi hakkında bilgiler veren Evcimen, DAÜ’nün Gazimağusa’nın önemli bir yapı taşı olduğuna dikkat çekti. DAÜ’yü gerek akademik yönden gerekse sosyal yönden her zaman takdir ettiklerini sözlerine ekleyen Evcimen, DAÜ’nün başarıları ile her zaman gurur duyduklarını da aktardı.

Prof. Dr. Osam, DAÜ’nün kaliteli ve uluslararası eğitimin yanında toplumsal ve sosyal sorumluluğa büyük önem veren bir eğitim kurumu olduğuna dikkat çekerek DAÜ ailesi olarak Gazimağusa Özel Eğitim Merkezi’nin her zaman yanında olacaklarını bildirdi. Prof. Dr. Osam, Evcimen’e gerçekleştirdikleri nezaket ziyaretinden ve teşekkür plaketinden dolayı teşekkürlerini iletti.