İçeriğe git

DAÜ Mezunları Fotoğraf Yarışması / Ne günlerdi be!

DAÜ Mezunları Fotoğraf Yarışması / Ne günlerdi be!

Başlangıç:
Bitiş:
Yer:

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) mezunlarına yönelik olarak “Ne günlerdi be!” sloganı ile fotoğraf yarışması düzenliyor. DAÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada, DAÜ’yü oluşturan en büyük parçalardan birisinin mezunlar olduğu ifade edilerek, mezunlarla iletişimde kalabilmek, onları DAÜ ile bütünleştirmek adına bu yıl böyle bir yarışma düzenleme fikrinin ortaya çıktığı vurgulandı.

Yarışmaya 2013 – 2014 Akademik Yılı veya daha önceki yıllarda mezun olanlar, DAÜ’de geçirdikleri güzel öğrencilik zamanlarını anlatan fotoğrafları ile katılabilecek. Yarışma ile mezunlar eski günlerini hatırlamakla kalmayıp, aynı zamanda DAÜ’yü tekrar ziyaret etme imkanına da sahip olabilecekler. Yarışmayı kazanan üç kişi, yurtdışından olduğu takdirde DAÜ’ye gelebilmek için KKTC’ye geliş-gidiş uçak bileti de kazanacak ve burada ağırlanacak.    

Yarışma Şartları

Yarışmaya katılacak fotoğraflar www.facebook.com/eastern.med.univ adresindeki Doğu Akdeniz Üniversitesi Resmi Facebook sayfasına Mesaj olarak gönderilecek. Instagram üzerinden katılacak katılımcılar ise #negunlerdibe ve #goodolddays  hashtag’i ile fotoğraflarını paylaşmaları halinde onların fotoğrafları da yarışmaya alınacaktır.

Yarışmaya fotoğraf gönderen kişiler mezun oldukları yılı, fotoğrafın çekildiği zamanı ve fotoğrafın çekildiği yerin bilgisini de verecekler. Her katılımcı yarışmaya en fazla 3 fotoğraf ile katılabilecek. Yarışmaya katılmak isteyenler fotoğraflarını 1 Nisan 2015 tarihine kadar gönderebilecekler.

1 Nisan 2015 tarihinde fotoğrafların hepsi https://www.facebook.com/eastern.med.univ adresinde Facebook üzerinden bir albümde toplanarak yayınlanacak. 25 Nisan 2015 tarihine kadar ise en çok beğeni alan 3 fotoğraf yarışmayı kazanacaktır.

Aynı kişi tarafından yollanan birden fazla fotoğrafın en çok beğeni alan 3 fotoğraf arasına girmesi halinde, katılımcının en çok beğeni alan fotoğrafı dikkate alınacaktır. 2 Mayıs 2015 tarihinde ise kazananlar açıklanacak ve kendileriyle iletişime geçilecektir.

Daha fazla bilgi için DAÜ Sosyal Medya Birimi ile sosyalmedya@emu.edu.tr adresinden iletişime geçilebilir.